fbpx
Menu Close

Virtualní staging

Pomocí posuvníku můžete přepínat mezi fotografií v původním stavu a po virtálním stagingu.

Before After Skutečný stav obyvacího pokojeVirtuální vybavený obyvací pokoj

Virtuální staging je velice ekonomické řešení pro případ, že příprava nemovitosti pro prezentace klasickým home stagingem by byla spojená s velkými náklady. Misto toho aby se celá nemovitost  zrekonstruovala a vybavovala nábytkem, si pomáháme tvorbou 3D-vizualizací celého interiéru odpovidající přesnými rozměry prostoru.

Virtuální staging má velkou výhodu v možností zdůrazňovat potenciály celé nemovitosti. Samozřejmě je pak naše povinnost zájemce upozornit na to, že zkutečný stav neodpovídá snímku představovany virtuálním stagingem.

Virtuální přeměna kuchyně

Before After

Tento příklad ukazuje, jak velký potenciál místnost může mít. Namísto soustředění se na původní stav klasickým home stagingem, zájemci takto mohou poznat další možnosti návrhu.

Aby bylo možné co nejlépe využít dostupný prostor, je zde vhodné instalovat kuchyň ve tvaru písmene L. Dává také smysl uzavřít chodbu dveřmi.

S přesnější představou o budoucím obrazu hotové kuchyně lze také velmi dobře kuchyň plánovat. Další tipy na plánování kuchyně najdete také na mém blogu.

Virtuální přeměna ložnice

Before After

Uvádím další příklad rychlého virtuálního vybavení interiéru nábytkem na základě této ložnice.

Často se stává, že se kupce takto natolik inspiruje, že si interiér zařizuje podlé studii. Pak s radosti odkazuji na svoje obchodní přátelé u TOKA-interiors

Líbí se Vám tento způsob prezentace a máte zájem o spolupráci při prodeji Vaší nemovitosti?

Telefon/WhatsApp 605 234 551