fbpx
Menu Zavřeno
Život je poznávací stezka
Portrét muže

Původem architekt se dodnes vcítím do přání mých klientů o harmonickém průběhu prodeje nemovitostí. Radost čerpám také ze skutečností, že lidem stále svou prací vytvářím domovy.

Být svým klientům spolehlivým partnerem a oporou při všech starostech spojené s prodejem, respektive s koupi nemovitosti je moje největší snaha.

Oceňuji výzvy, které vyžadují mou kreativitu. Dodnes se sám rád na stavbě zapojuji. Preferovaně však při tesařské, truhlářské a montážní práce.  Moje osobnost je utvářena různorodými zkušenostmi. A tak do mé práce plyne veškeré mé know-how.

Z mého příjmení Vám je zřejmě jisté, že jsem rodilý Němec. Do Česka jsem se dostal skrze práci. V roce 1997 jsem se stěhoval na 12ti-měsíční praxi u architekta do Prahy. Osud mi to tak nařídil, že jsem se tu zamiloval. Od roku 2012 žiji v Brně, jsem ženatý a otcem dvou dcer.

Jakou životní cestu jste zvolil/-a Vy? Pojďme se poznávat. Rád Vás zvu na šálek dobré kávy u nás v CENTURY 21 na Křenové 69.

Každý má jiné představy o tom, jak chce žít a bydlet. Jiní zase mají starosti, jak různé situace s nemovitným majetkem vyřešit…

Promluvme si o Vašich přáních, představách a nápadech a já Vám ukážu možnosti a řešení, jak pro Vás docílím nejlepšího možného výsledku.

Důvěra je začátek všeho.

Váš Marco Herrndorff