fbpx
Menu Zavřeno

Odhad tržní ceny nemovitosti

Tržní cena je nedílnou součástí prodeje

K jejímu stanovení existují v zásadě vždy dvě možnosti. Buď uděláte všechno sami nebo se spolehnete na zkušenosti profesionála.

Mnoho soukromých prodejců podceňuje kroky spojené s prodejem, a tak se z modernizované nemovitosti, do kterého investovali spoustu času a peněz, stává takzvaný „ležák“.

Doporučená cesta k určení tržní hodnoty je tzv. srovnávací metoda. Jednoduše řečeno porovnejte všechny vlastnosti s podobnými nemovitostmi na trhu a srovnejte je s těmi aktuálně nabízenými a těmi, které již byly prodány. Například:

  • Jakou má dispozici?
  • Jakou má obytnou plochu?
  • Kdy byla budova postavena?
  • V jakém je stavu?
  • Jak a čim je vybavena?
  • A mnoho další faktorů..

Jak na to jde zkušený makléř?

Jako zkušenému realiťákovi patří odhady tržních cen k mému každodennímu životu. Vím, které vlastnosti ovlivňují cenu, a disponuji nástroji potřebnými k jejich přesnému určení. Například používám informace z katastrální databáze, ale dále mi také pomáhá každodenní sledování trhu.

Pro mě je každá nemovitost jedinečná a každé nemovitosti se věnuji osobně. Protože čím lépe znám byt, dům nebo pozemek, tím přesněji dokážu určit realistickou tržní hodnotu.

kalkulačka klávesnice kancelářské potřeby

Jednoduše vyplňte formulář a já osobně a bezplatně pomocí srovnávací analýzy určím pro Vás aktuální tržní hodnotu vaší nemovitosti.

psací stůl notes klávsenice brýle

Získejte odhad zdarma

Vytvořím Vám srovnávací tržní analýzu.

    *